Dziobak organista.

GEBY_okladka

Od dziś ruszają Warszawskie Targi Książki. Stadion Narodowy, biorąc pod uwagę poziom czytelnictwa w Polsce, zgromadzi od czwartku do niedzieli chyba wszystkich, którzy w tym roku przeczytali przynajmniej jedną książkę i wpadną poszukać kolejnej . Też się wybieramy, a jedną, wyjątkową już mamy za sobą. I to przedpremierowo ! Nie dość więc, że należymy do mniejszości „nieanalfabeckiej” kraju, to jeszcze poczuliśmy się jak creme de la creme 😉 I możecie nam zazdrościć! Nie spać nocami i przełykać ślinkę! A nam się gęby uśmiechają! I wiemy, że Wam też bedą, gdy tylko ją zdobędziecie. Jednak teraz, kiedy nam zazdrościcie, jak kiedyś dżinsów z Pewexu czy lalki Barbi, i zanim wypatrzycie ją w księgarniach – dzielimy się z Wami małym audio-gryzem.

„ PUPY…” już kiedyś nami zawładnęły. Czas na „GĘBY…”! Takie jin i jang autorstwa Golachowski/Mroux, które za kilka dni będzie miało  swoją światową premierę w Wydawnictwie Babaryba.

 

20 Comments on “Dziobak organista.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 
Facebook IconYouTube IconZobacz nas na G+Zobacz nas na G+Zobacz nas na G+