Relacja ludzie roboty, czyli rękawica została (wy)rzucona.

247H

Wysiadł dźwięk. Fajnie co? Robić blog dźwiękowy i żyć z wydawania dźwięku, a tu nagle wysiadł. I to wysiadł w nowiuśkim komputerze, bo może pamiętacie, że 3 tygodnie temu utopiłam poprzedni :/ Skąd tyle szczęścia dla jednej osoby? Aż chciałoby się rzec, że lepiej być nie może?! Ano może. Bo nie dość, że przytrafił się przypadek jeden na sto, że kawałeczek od małego jacka (no wiecie, takiego jak jest przy słuchawkach, czy zakończeniu kabla audio) łamie się i zostaje wewnątrz gniazdka w komputerze, przez co nie możesz wcisnąć słuchawek, a głos przez komputer nie wychodzi, to jeszcze ospa wpada do domu. Obsypuje się po Kostku i wszyscy wiemy, że Idkę za chwilę też opieczętuje. I masz ochotę krzyczeć. Za dwoje. Za siebie i ten bezdźwięczny komputer. Drzeć ryja przez sad, aż do saren w lesie. Ryczeć ile wlezie. Mieć w dupie, że to może ptactwo powracające wystraszy. Że tym samym przyjście wiosny opóźnię. O cholera! Nie, tego to nie chcę. Więc jednak się powstrzymam. Stłumię to w sobie i zagryzę. Rękę. Albo rękawicę. Niech już nie będzie potrzebna. Parafrazując Iwaszkiewicza – niech przyjdzie wiosna, niech miną mrozy. I co za traf, dalej jest o melodii „której nie słychać, która dojrzewa”. Bo to może tak miało być! Że ten komputer tam w środku, powolutku coś tworzy ładnego, muzycznego. Że to w nim tak dojrzewa, jak ospa w Idzie, by za chwilę zakwitnąć, jakby wiosnę przywołując! I wszystko tak żyje w symbiozie z naturą, przyrodą. To kolejny stopień wtajemniczenia w relacji ludzie roboty! Dzięki C-3PO! Czułam, że w tych Star Warsach są ukryte tajne znaki! Skoro, jak to mówią, rękawica została rzucona, podnieśliśmy ją i zrobiliśmy z niej pacynkę. Na znak protestu. Dołączycie?

Potrzebne będą:
– rękawica
– piłeczki ping-pongowe
– markery
– klej na gorąco
– wyciorki kolorowe, druciki, guziki, wstążki, pompony, koraliki

Jak:
Markerem malujecie gałki oczne na piłeczkach. Przyklejacie, ale zwróćcie uwagę na której ręce chcecie mieć pacynkę przed zamontowaniem oczu. Przewlekacie druciki, wyciorki, wstążki przez rękawicę (jeśli jest z dzianiny) lub przyklejacie podobnie jak piłeczki. Tyle :)

IMG_3803

14 Comments on “Relacja ludzie roboty, czyli rękawica została (wy)rzucona.

  1. Pingback: priligy vs viagra side effects

  2. Pingback: hydroxychloroquine coronavirus successes

  3. Pingback: priligy tablets in india

  4. Pingback: hydroxychloroquine and zithromax

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 
Facebook IconYouTube IconZobacz nas na G+Zobacz nas na G+Zobacz nas na G+